OPIS WSPÓŁPRACY W 5 KROKACH

MARCIN PAC

WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

Twoja inwestycja musi zaznaczyć swoją obecność online, a my dostarczamy Ci interaktywną stronę internetową, która przekształci odwiedzających w klientów. Nasze strony oferują nie tylko profesjonalny i unikalny design, ale także animowane slidery z wizualizacjami lub animacjami, przedstawiając inwestycję w najlepszym świetle. Merytoryczna prezentacja, atuty osiedla, galeria zdjęć oraz mapa z lokalizacją z zaletami to kluczowe elementy, które składają się na kompleksową prezentację inwestycji. Dodatkowo, standard budowy i dane kontaktowe z formularzem kontaktowym/rezerwacji zapewniają łatwy sposób na nawiązanie kontaktu. Zainwestuj w nasze interaktywne strony, aby skutecznie przyciągnąć, zainteresować i pozyskać potencjalnych klientów online.

STRONA WWW INWESTYCJI

Nasze wizualizacje wnętrz razem z pozostałymi produktami zamieniają prezentacje mieszkań w ciekawe doświadczenie. Dokładne i interesujące kadry nie tylko podkreślają unikalne cechy każdego pomieszczenia, jak również generują pozytywne odczucia, zachęcające potencjalnych klientów do bliższego zainteresowania ofertą. Oferujemy różnorodność stylów, głownie skupiamy się aby pomieszczenia były jak najbardziej sprzedażowe, miały realne odbicie w rzeczywistości i pokazywały przestrzeń. Nasze wizualizacje wnętrz obejmują przestronne salony, wygodne sypialnie, eleganckie klatki schodowe oraz pozostałe pomieszczenia które liczą się w sprzedaży. Inwestycja w nasze wizualizacje inspiruje klientów do wyobrażenia sobie swojego wymarzonego M.

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Karty lokali przygotowane z identyfikacją wizualną firmy, pomagają w procesie poszukiwania idealnego mieszkania. Znajdziesz na nich nie tylko dane kontaktowe do biura sprzedaży, ale również rzut mieszkania w 3D, tabelę wraz z zestawieniem powierzchni, lokalizację na planie inwestycji i wizualizację poglądową. Dostarczamy karty w formatach PDF i JPG, zapewniając wygodę i łatwość udostępniania. To nie tylko dokument czy wydruk - to klucz do zrozumienia potencjału każdego lokalu angażując zainteresowanych. Po prezentacji klienci nie wracają z pustymi rękoma do domu, ale z konkretnym wizualnym wyobrażeniem swojego przyszłego mieszkania.

KARTY LOKALI

Dynamiczne, ciekawe i sprzedażowe, nasze animacje przenoszą potencjalnych klientów do Twojej inwestycji. Pokazujemy najciekawsze ujęcia inwestycji i jej otoczenia, zachwycając każdym detalem. Dodatkowo, możliwość wstawienia ujęć z drona sprawia, że prezentacja staje się jeszcze bardziej angażująca dla klienta. Wraz z muzyką, danymi do biura sprzedaży oraz slajdem początkowym z nazwą inwestycji i logo, zapewniamy kompleksową prezentację z pełnym kompletem informacji. Nasze animacje zawsze dostarczamy rozmiarach i jakości, idealnie do prezentacji na dużych telewizorach w biurze sprzedaży, jak i do udostępniania ich na social mediach.

ANIMACJE

W pełni umeblowane pomieszczenia nadają realistyczny charakter, zachęcając klientów do wyobraźni. Umeblowane pomieszczenia inspirują klientów, ułatwiając im zobaczenie potencjału każdego metra kwadratowego i logiczne przedstawienie układu pomieszczeń. Taka wizualizacja znacznie ułatwia prezentację mieszkania oraz układu pomieszczeń w przeciwieństwie do rysunku technicznego. W komplecie rzuty 3D mieszkań otrzymasz w dwóch widokach: w widoku z perspektywy i w widoku z góry, ukazując pełny potencjał przestrzeni. Deweloperzy zyskują narzędzie do prezentowania mieszkania w sposób, który przekłada się na skrócenie cyklu sprzedaży i zmniejszenie ilości zbędnych pytań jak przy rzucie technicznym. Rzuty 3D zwiększają atrakcyjność oferty online i podnosząc skuteczność marketingową.

RZUTY 3D

E-mail:

biuro@marcinpac.com

Telefon:

737 176 548

Twój e-mail:
Numer telefonu
Wybierz plik
Treść wiadomości:
Wyślij WIADOMOŚĆ
Wyślij WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skorzystaj z formularza aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Administratorem danych osobowych jest Marcin Pac wizualizacje architektoniczne. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

ZAPYTAJ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

WEJDŹ Z NAMI NA WYŻSZY POZIOM SPRZEDAŻY

WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE

Sprzedażowe wizualizacje inwestycji deweloperskich, które nie tylko wyróżniają się estetyką, oraz skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Działamy z myślą o Twoich potrzebach, dostarczając kompleksowe rozwiązania. Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz w pakiecie nie tylko wysokiej jakości wizualizacje idealnie dostosowane do wykorzystania na Twojej stronie internetowej, a także skrojone do publikacji na popularnych portalach ogłoszeniowych. Co więcej, dostarczamy do kompletu wizualizacje w dużym rozmiarze do wykorzystania na banery i billboardy reklamowe. Nasze usługi nie tylko podkreślą atrakcyjność Twojej inwestycji, ale także ułatwią efektywną promocję online. Wizualizacje zewnętrzne przygotowujemy w oparciu o projekt architektoniczno budowlany i plan zagospodarowania terenu dzięki czemu możemy odwzorować projekt 1:1. 

OFERTA DLA

DEWELOPERA